JAK PODPOŘIT

CHCETE PODPOŘIT TÝM MINELANDU?


Hrajeme a točíme už 3 sézony pro radost ze hry a stejně tak se Mineland s vámi dělí o zábavu, kterou společně prožíváme. Občas se někteří z vás ptají, jakým způsobem nás můžete podpořit – pokud by se snad někdo takový ještě někdy objevil :D, napadl nás velmi jednoduchý způsob, jak na to:

 

Pokud vás naše tvorba baví a chtěli by jste nás podpořit finančním příspěvkem na provoz serveru Mineland, je zde možnost zakoupení dárkového poukazu v obchodě Fakaheda. Poukazy jsou v hodnotě od 50 Kč a máte několik možností platby, zdarma je platba kartou a bezhotovostní platba přes bankovní účet. K nákupu se nemusíte registrovat, stačí jen uvést e-mail, na který vám dárkový poukaz bude zaslán.
Zde je náš unikátní odkaz na stránky Fakaheda.eu: https://www.fakaheda.eu/?ref=DGFICAWBBZ (vysvětlení najdete v možnosti podpory č. 2) Po vstupu na stránky kliknete vpravo nahoře na “Prodej her” a nejjednodušší je do vyhledávacího okna napsat: “dárkový poukaz” Pak již jen vyberete hodnotu poukazu v Kč dle vašeho uvážení a po úhradě vám přijde do e-mailu, který jste zadali, stejná hodnota ticketů. Poukaz pak přepošlete na e-mailovou adresu: menikcz@seznam.cz. Jakmile bude poukaz použitý, potvrdíme vám to odpovědí do e-mailu s minelanďáckým poděkováním.

 

2/ Chcete využít pro svůj herní server hosting u Fakaheda.eu
(nemusí to být jen Minecraft), nakoupit hry z nabídky v jejich obchodě nebo zkrátka využít nějakou jejich službu? Ve zkušební verzi je provizní systém, kde bychom jak vy, tak Mineland měli obdržet nějakou drobnou odměnu, pokud využijete některou z jejich nabízených služeb. Podmínkou je, že se na stránky Fakaheda připojíte přes tento náš unikátní odkaz: https://www.fakaheda.eu/?ref=DGFICAWBBZ
Tím poznají, že přicházíte “na naše doporučení” – co dostaneme, opravdu zatím nevíme, systém je ve zkušebním provozu. Ale nic vás to nestojí a tedy není důvod to nevyzkoušet. Předpokládáme, že vy obdržíte slevu na službu a my například nějaký ten den provozu navíc pro náš server – a to se vyplatí 🙂

Děkujeme, tým ML 🙂